Realizované akce

Mezi zemí a nebem Jizerek - červen 2018

BRDY - Na kole po trasách tanků a krajem zámků - červen 2018

Cyklistická Pecka v Podkrkonoší - květen 2018

Toulání pískovcovým rájem až do Pekla - duben 2018 

Na sněžnicích (s)něžnými Jizerkami - březen 2018

Ještě jednou díky za krásný víkend...bylo to prostě parádní. Fotky nezachytí tu energii, dobrou náladu a krásu okamžiku...
napsala: Marcela


Moc děkuji za příjemný a krásně prožitý víkend a doufám, že se k vám ještě někdy přifařím, protože to byla moc milá společnost a je vidět, že to máš všechno skvěle vymyšlené a zorganizované:-)
napsala: Zdenka


Zimní retrovíkend na Prdku - únor 2018

Krakonoš a lyžníci aneb zimní radovánky na Benecku - leden 2018


Halloweenský víkend pod hradem Helfenburk - říjen 2017


Aktivní víkend pod jizerským Smrkem s grilováním - září 2017Super organizace, spousta srandy:-)
Napsala: Lenka

"Byla to už moje třetí akce s touhle partou a už teď vím, že pojedu zas. Víkendy s CestovateLOVE nemají chybu, kromě sportu přes den se vždycky těším na večerní zábavu, tentokrát jsme si užili nejen stavění sněhuláků, ale i vtipnou bojovku.
Mončo, díky za tvé nápady, dělají můj život bohatší."
Napsal: Karel


"Zároveň jsem chtěla poděkovat za super běžkování a nejen to. Bylo to velmi pěkně zorganizované a i počasí pěkně naplánované :-)
Akce "láhev v lese" neměla chybu, což byla taková třešínka večera :-) zopakování si morzeovky a dalších - skvěle vymyšleno.
Ještě jednou díky and hope to see you next time :-)."
Napsala: Lucka
"Ahoj Mončo,
ještě jednou moc díky za parádní víkend, bylo to opravdu úúúžasný....zase mě to na nějaký čas nabilo a mám chvilku z čeho brát."
Napsala: Ilča


"Milá Mončo, diky za opět úžasný cyklovíkend, který jsi pro nás zorganizovala s prima partou, kytarkou, návštěvou krásných mist ve Frýdlantu a nezapomenutelnou jízdou na sigltreku v Novém Městě pod Smrkem. Už teď se těším na další akce a na to jak bude zase veselo!"
Napsala: Katka 

"Mončo, Danny,
díky pohodový víkend. Nemělo to chybu a připadala jsem si jako mezi svými starými známými. Jste fajn a děláte to moc dobře. Těším se na některou další z vašich akci."

Napsala: Iva