Vinařské babí léto v Podyjí 
4. - 6. 9. 2020

pro cyklisty a milovníky vína

Cyklovíkend babího léta nás zavede mezi hrozny obtěžkané vinice do přírodního parku Podyjí. Dopřejeme si osvěžující zastávky s ochutnávkou přímo z rukou vinařů. Překročíme čáru původní železné opony, nevynecháme ani hrady a zámky na Dyji.

Na co se můžete těšit :

Pátek:

Příjezd, ubytování, seznámení a kytárka.

Sobota:
Užijeme si malebnou krajinu vinic na hranici Moravy a Dolních Rakous. Na kolech se vydáme k jedinečné hradní vyhlídce do údolí řeky Dyje, přes viničné stezky a sklípky dojedeme do Znojma. Trasa je variabilní dle možností účastníků (37-57 km), lze zkrátit i prodloužit, možnost návratu vlakem ze Znojma do ubytování.
Na trase nás čekají zastávky přímo uprostřed vinic, okoštujeme burčák v  Luckém klášteře, prohlídneme si historické Znojmo.

Neděle:
Trasa nás povede přes pozůstatky Železné opony národním parkem Podyjí za "čáru". Kolem pohádkového Vranovského zámku a rakouského středověkého hradu Hardegg. Ujedeme 30 km, ale přes údolí řeky Dyje, takže trochu kopečky.

Ubytování je zajištěno v 4 lůžkových chatkách v cykloturistickém kemping areálu s venkovním bazénem.
Součástí je i moto muzeum veteránů. 

Doprava: vlastní, před akcí zájemcům pomůžeme zprostředkovat oblíbené spolujízdy, je to pro obě strany výhodné a cesta vám rychleji uteče.  

Cena: 2 890,- Kč

Cena zahrnuje:
2x Ubytování s polopenzí (začínáme páteční večeří)
Zkušené průvodce
Celovíkendový program
Mapy okolí
Pomoc při zprostředkování spolujízd

Cena nezahrnuje:
Dopravu
Vstupy
Ostatní konzumaci

Akce je určena pro osoby bez partnera všech věkových kategorií. Hlavně ale milovníkům cestování a aktivního trávení volného času, kteří se chtějí podívat do nádherných koutů naší vlasti a prožít báječný víkend s lidmi stejné "krevní skupiny".

Nemáme žádné věkové omezení, důležitá je chuť se společně bavit.

Akce je pro ty, co se rádi baví a věří, že příjemné zážitky dělají lidi šťastnější!

Udělej něco pro sebe, zažiješ skvělou partu a užiješ spoustu legrace!

Neváhej užít si super víkend, přihlaš se vyplněním formuláře ZDE: